Nemokamas pristatymas
+370 656 05846

Pristatymas

Siekiame, jog mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, todėl siūlome nemokamą užsakymų pristatymą visoje Lietuvoje. Užsakymą pristatysime jau kitą dieną!

  • Nemokamas pristatymas yra galimas užsakymams, kurių vertė viršija 50€; 
  • Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, per 1 - 2 darbo dienas, nuo užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo; 
  • Greitą ir kokybišką pristatymą mums padeda užtikrinti DPD siuntų tarnyba;
  • Užsakymams, kurių vertė nesiekia 50€, taikomas 5€ pristatymo paslaugos mokestis;
  • Visus užsakymus galite nemokamai atsiimti mūsų sandėlyje Kaune, Raudondvario pl. 127;
  • Prekes, įsigytas šventiniu laikotarpiu, pristatysime sausio 6 dieną.

*prekių pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgiau nei nurodyta. 

Užsakymo pristatymas sekančią dieną galimas tuomet, kai užsakymas yra patvirtinamas iki 14:00. 

Užsakytas prekes iš Kauno užsakymų atsiėmimo sandėlio būtina atsiimti per 3 darbo dienas po apmokėjimo patvirtinimo. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Dėl prekių pristatymo į kitas šalis įkainių ar papildomų klausimų prašome susisiekti su mumis el.paštu sales@mazuciams.lt. Pristatome į didžiąją dalį Europos Sąjungos šalių, siuntimo kaina nuo 20 iki 37 eur. 

Prekių kiekį, nomenklatūrą ir kokybę klientas kruopščiai patikrina prekės perdavimo momentu. Priimdamas prekę klientas privalo pasirašyti prekės pristatymo dokumentuose, patvirtindamas, kad prekė jam buvo įteikta. 

Pardavėjas pateikia prekes pirkėjui per 3-5 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo dienos. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, pardavėjas įsipareigoja grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus per 7 darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.